Seismostruct یکی از محصولات قدرتمند کمپانی Seismosoft در زمینه تحلیل سازه ها می باشد که قادر به پیش‌بینی و در نظر گرفتن رفتار قاب‌های فضایی، تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی در تغییرمکان‌های بزرگ می‌باشد و می‌تواند هر دو مدل غیرخطی مصالح و هندسی را با بیشترین دقت ممکن مدل کند. نرم‌افزار دارای قابلیت مدل‌سازی بتن، فولاد، FRP و مصالح هوشمند (SMA) می‌باشد. این مصالح می‌تواند به انواع مختلف در مدل‌های تعریف شده از قبل در خصوص فولاد، بتن و کامپوزیت‌ها به مقاطع مختلف اختصاص یابد. این نرم‌افزار با چندین مدل مختلف صحت سنجی شده است و دقت نتایج آن بسیار به محاسبات دستی و نتایج آزمایشگاهی نزدیک می‌باشد. Seismostruct برنده جوایز زیادی نظیر مسابقه پیش‌بینی در پانزدهمین کنفرانس جهانی زلزله در لیسبون پرتغال در سال 2012 و مسابقه پیش‌بینی رفتار ستون بتنی در سندیگو آمریکا در سال 2010 و … می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار SeismoStruct: – ایجاد مدل‌های منظم و نامنظم دو یا سه بعدی و اجرای سریع انواع تجزیه و تحلیل‌ها- ساخت مدل‌های بتنی مسلح منظم یا نامنظم سه بعدی با استفاده از Building Modeller – هشت آنالیز مختلف: آنالیز تاریخچه زمانی استاتیکی و دینامیکی، پوش‌آور معمولی و سازگار، آنالیز دینامیکی افزایشی، مقدار خاص، بارگذاری استاتیکی غیر متغیر و آنالیز طیف پاسخ – بارگذاری اعمال شده ممکن است شامل نیروهای متغیر یا ثابت، جابه‌جایی‌ها و شتاب‌ها در گره‌ها و همچنین نیروهای توزیع شده  المان باشد. بارهای متغیر می‌تواند متناسب یا مستقل در دامنه زمان یا شبه زمان تغییر کند. – محاسبه هم مواد غیرالاستیک و هم مواد غیرخطی هندسی – دسترسی به انواع زیادی از مقاطع فولادی، بتن مسلح و کامپوزیت – مدل کردن گسترش غیرالاستیکی بودن در طول اعضا و در امتداد عمق مقطع و امکان تخمین دقیق تجمع آسیب – پایداری عددی و دقت در سطوح کشش بالا و امکان تعیین دقت بار واژگونی سازه‌ها – روش خلاقانه سازگار پوش‌آور (در این روش توزیع بار جانبی ثابت نیست اما مدام به روز می‌شود.) – امکان افزایش بار به صورت هوشمندانه در هر زمان که مسايل همگرایی به وجود می‌آید – رسم منحنی جابه‌جایی و فرم تغییر شکل‌یافته سازه همراه با توانایی توقف و شروع دوباره تحلیل‌ها – توانایی چک کردن در چرخش و برش قوس بر طبق NTC-08 (کد ملی لرزه‌ای ایتالیا) و KANEPE (کد مداخلات لرزه‌ای یونان) و برای همه مقادیر محدود کدهای مشخص‌شده – توانایی سفارشی سازی طرح‌ های مشتق شده و اشکال‌ تغییر شکل یافته پس از پردازش – نمایش بهتر ترتیب تغییر شکل سازه با ساخت فایل‌های فیلم AVI – رابط کاملا بصری و عینی – سازگاری کامل با محیط ویندوز – کپی کردن نتایج عددی و گرافیکی در ورد، اکسل و … – و …

آمــــوزش

  • نرم افزار را نصب کنید.
  • فایل SeismoStruct.v2016.Loader.exe موجود در پوشه Crack را در مسیر نصب نرم افزار کپی کرده و از این پس برای راه اندازی نرم افزار این فایل را اجرا کنید.
  • برای ساخت یک شورت کات از این فایل جهت اجرای سریع از روی دسکتاپ، بر روی این فایل کلیک راست کرده و گزینه Create shortcut را انتخاب کنید و سپس شورت کات ساخته شده را بر روی دسکتاپ کپی کنید.

مشخصات

  • رمز فایل: P30ware.com
  • منبع: www.P30ware.com
  • گزارش خرابی: Report@p30ware.com

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما